PARAFIA   RZYMSKO - KATOLICKA
p.w.   MATKI   BOŻEJ   FATIMSKIEJ
W  TURKU - OBRZĘBINIE

Msze Święte i Nabożeństwa

Msze święte w niedziele:                                         Poniedziałek - Sobota (dni powszednie)

● 800 - Msza św. poranna                                                ● 1700 - Msza św. (Koncelebrowana)

● 1000 - Msza św. z udziałem Młodzieży

● 1200 - Msza św. z udziałem dzieci

●1600 - Msza św. połączona z Gorzkimi Żalami (tylko w czasie trwanie Wielkiego Postu)

● Październik - Różaniec o godz. 1730

● Maj - Nabożeństwo Majowe o godz. 1730

● Czerwiec - Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 1730

● Wielki Post - Droga Krzyżowa o godz. 1730

●Wielki Post - Gorzkie Żale w każda niedzielę o godz. 1600

● Pierwszy Czwartek miesiąca - Msza św. połączona z modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy św. Dziesiątek Różańca w intencji wszystkich powołanych do Służby Bogu i ludziom.

● Pierwszy Piątek - Spowiedź od godz. 1600. O godz. 1630 Litanie do Serca Pana Jezusa. O godz. 1700 i 1730 Msza św.

● W każdy Piątek bezpośrednio po Mszy św. odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia.

● Pierwsza Sobota - od godz. 1500 Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1630 Różaniec.

O godz. 1700 Msza św. koncelebrowana.

● W każdą Środę - Msza św. o Matce Bożej Fatimskiej połączona z Nowenną do Matki Bożej Fatimskiej.

Odpust Parafialny

● 13 Maja - Msza św. odpustowa o godz. 1800 połączona z Procesją Fatimską w której niesiona

jest Figurka Matki Bożej Fatimskiej.

● Począwszy od 13 Maja do 13 Października odprawiana jest Msza św. w rocznice Objawień Matki Bożej w Fatimie.