Szczęść Boże!!!

Witamy na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Kruszynie.

Znajdują się tu informacje dotyczące naszej Wspólnoty i historii naszego Kościoła,

zdjęcia, a także bieżące ogłoszenia, oraz relacje z wydarzeń.

Zapraszamy do wirtualnej wizyty w naszej Wspólnocie!!! 

Ten serwis używa cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Learn more

I understand

W każdy piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.

W niedzielę o godz. 15.30  Gorzkie Żale. Zapraszamy.

Zapisz

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Poniżej zamieszczamy informację odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

Szanowni Państwo!

I. Strona internetowa web.diecezja.wloclawek.pl/parafia/kruszyn nie zbiera danych osobowych użytkowników, z wyjątkiem adresu e-mail podawanego dobrowolnie przy rejestracji nowego użytkownika.

II. Serwis może zapisać informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP), które są wykorzystywane w celu tworzenia statystyk odwiedzin.

III. Informacja o plikach cookies

1. Serwis korzysta z plików cookies.

2. Poprzez pliki „cookies” należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. „Cookies” zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

3. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:

  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

4. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

5. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików „cookies” na urządzeniu końcowym. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików Cookies (możliwe usunięcie plików cookies, automatyczne blokowanie itp.) Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików „cookies” dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Ograniczenie stosowania plików „cookies”, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

6. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na funkcjonalność serwisu. 

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.