Szczęść Boże!!!

Witamy na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Kruszynie.

Znajdują się tu informacje dotyczące naszej Wspólnoty i historii naszego Kościoła,

zdjęcia, a także bieżące ogłoszenia, oraz relacje z wydarzeń.

Zapraszamy do wirtualnej wizyty w naszej Wspólnocie!!!

Cmentarz

Szanowni Państwo!

I. Strona internetowa web.diecezja.wloclawek.pl/parafia/kruszyn nie zbiera danych osobowych użytkowników, z wyjątkiem adresu e-mail podawanego dobrowolnie przy rejestracji nowego użytkownika.

II. Serwis może zapisać informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP), które są wykorzystywane w celu tworzenia statystyk odwiedzin.

• tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.