I rocznica śmierci +śp ks. Alojzego Siedlewskiego

We wtorek 10 maja minęła 1. rocznica śmierci + śp. księdza kanonika Alojzego Siedlewskiego. W parafii św. Prokopa w Kłóbce, gdzie ksiądz Alojzy pracował ponad 50 lat staraliśmy się godnie uczcić tę rocznicę. O g. 9.00 była odprawiona kolejna msza gregoriańska za + ks. kanonika. Natomiast o g. 17.00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Stanisława Gębickiego był odprawiona Msza święta koncelebrowana. W czasie Mszy św. Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania 46 osobom. We mszy św. uczestniczyli parafianie, rodzina Księdza Seniora, dzieci z klasy III, które w niedzielę 8 maja miały uroczystość I Komunii św. na zakończenie Mszy św. Ksiądz Biskup poświęcił nowe ławki, które będą trwałą pamiątką po zasłużonym dla naszej parafii Kapłanie.

zdj. Tomasz Gawrysiak

Comments are closed.

p. w. Św. Prokopa Męczennika

Kłóbka 12