Pożegnanie ks. Alojzego Siedlewskiego w Dębnie Królewskim

Zdjęcia z pożegnania ks. Alojzego Siedlewskiego w jego rodzinnej parafii - Dębno Królewskie. Po uroczystej mszy świętej, spoczął na parafialnym cmentarzu.

zdj. Stanisław Burmistrzak

Pożegnanie ks. kanonika Alojzego Siedlewskiego

W niedzielę 10 maja odszedł od nas ks. kanonik Alojzy Siedlewski. Podczas ponad pięćdziesięcioletniej posługi duszpasterskiej w parafii p.w. Św. Prokopa w Kłóbce, dał świadectwo poświęcenia się powołaniu kapłańskiemu oraz parafianom. Trzynastego maja podczas mszy celebrowanej przez ks. biskupa Stanisława Gębickiego, pożegnali go księża z diecezji włocławskiej, rodzina, przedstawiciele gminy i powiatu, parafianie z Kłóbki i Lubienia Kujawskiego. Na uroczystości były obecne poczty sztandarowe: OSP z Bilna i Krzewia, Zespołu Szkół w Kłóbce, Koła Łowieckiego “Sarna” z Kłóbki.

zdj. wyk. Tomasz Gawrysiak

Dzień Strażaka

Obchody święta konstytucji 3 maja oraz Dnia Strażaka. Na msze świętą przybyli druhowie z OSP w Bilnie i Krzewiu.

zdj. wyk. Tomasz Gawrysiak

p. w. Św. Prokopa Męczennika

Kłóbka 12
87-840 Lubień Kujawski