50 lat posługi ks. kanonika Alojzego Siedlewskiego

W niedzielę 19 października w kościele parafialnym, odbyła się uroczystość 50 lecia pracy duszpasterskiej ks. kanonika Alojzego Siedlewskiego w tutejszej parafii. Msze świętą sprawował ks. biskup Stanisław Gębicki wraz z jubilatem oraz ks. prałatem seniorem Janem Fornalczykiem. Ks. biskup udzielił także sakramentu bierzmowania. Na msze przybili licznie parafianie oraz zaproszeni goście, by wspólnie podziękować Bogu za wspaniałego duszpasterza jakim jest jubilat. Na zakończenie ks. kanonik przyjął podziękowania z rąk parafian, władz gminy, ks. biskupa oraz dziekana ks. prałata Zbigniewa Skrobickiego.

zdj. wyk. Tomasz Gawrysiak

p. w. Św. Prokopa Męczennika

Kłóbka 12
87-840 Lubień Kujawski