Niedziela Palmowa - Parafia Piotra i Pawła w Ciechocinku

Niedziela Palmowa

Galerie > 2013

Niedziela  Palmowa  i  konkurs  palm

W Niedzielę Palmową procesja wokół kościoła z palmami odbyła się o godz. 11:30, a po niej Msza św. i na zakończenie konkurs na najwyższą i najładniejszą palmę wielkanocną.
         Najwyższą palmę ponad 4 metrową wykonał zespół 4 Ciechocińskiej Gromady Zuchowej Apis z Lazurowej Doliny, skupiającej uczestników klas 1-3 ze szkoły podstawowej w Ciechocinku. Laureaci otrzymywali dyplomy, a pozostali uczestnicy konkursów duże obrazki bł.Jana Pawła II.
         W kategorii na najładniejszą palmę zwyciężyła Patrycja Lewandowska z klasy 2C, drugie miejsce zajęła Amelia Mazur z 2B, a trzecie Maria Borowicka i Nadia Lewandowska z 3C
wszustkie z miejscowej szkoły podstawowej.