Żywy Rózaniec - Parafia Piotra i Pawła w Ciechocinku

Żywy Rózaniec

Wspólnoty

Żywy Różaniec

Opiekunem wspólnoty jest ks. Paweł Osiński.
Wspólnota liczy 40 osób - dwie róże po 20 osób

Na różańcu modlimy się w intencji Ojca Świętego, księży biskupów i kapłanów, za Kościół a szczególnie o nawrócenie grzeszników, o pokój między narodami oraz za wszystkich członków Rodziny Różańcowej. Codziennie indywidualnie odmawiamy i rozważamy przynajmniej jedną tajemnicę Różańca Świętego.

Spełniając życzenie Matki Bożej Fatimskiej

W Każdą I sobotę miesiąca przed Mszą Świętą wieczorną odmawiamy modlitwę różańcową w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu N.M.P. i uczestniczymy we Mszy Świętej wynagradzając za wszelkie obelgi i bluźnierstwa, które ranią Serce Maryi tj.:

- Obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu N.M.P.

- Przeciw Jej Dziewictwu

- Przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu

- Obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność wzgardę a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki

- Bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach.

Współpracujemy w Apostolstwie Różańcowym w księdzem Pawłem - opiekunem naszej Grupy

Spotkania formacyjne - w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej.